Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-7440HQ 4×2.80GHz -turbo bis 3.80GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | NVIDIA GEFORCE 940MX-2GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920×1080, spiegelnd-nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 VGA, 1 HDMI, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: Audio-Combo, Card Reader: SD, 1 SmartCard |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000MBit/s), Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.1 |
| Battery | 68 Wh Lithium-Polymer, 4 Zellen |
| Camera | Webcam: 720p |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Dimensions | 23.25 x 376 x 250.65 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















