Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-9850H 6 x 2.60GHz turbo bis 4.60GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro T2000 – 4GB GDDR5 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 17.30 Zoll, 1920 x 1080 FULL HD IPS, spiegelnd – nein |
| Connections | 4 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, 3 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: Kombo-Audio, Card Reader: 3-in-1-SD-Kartenleser |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX200 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 720p |
| Screen size | 17 - 17.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 31 x 416 x 281 Gewicht3.458 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















