Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon E5-1620 4x 3,60GHz |
| RAM | 64GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Graphics card | NVIDIA NVS 300 – 512MB DDR3; 1xDVI |
| Optical drive | Yes |
| Connections | 1x DVI, 2x USB-A 3.0, 8x USB-A 2.0 |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions and weight | Höhe – 416,90 mm, Breite – 172,60 mm, Tiefe – 414,00 mm, Gewicht – 14 kg |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













