Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-8365U 4 × 1.60GHz turbo bis 4.10GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll, 16:9, 1920 x 1080 FULL HD, spiegelnd – nein |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 DisplayPort, Audio Anschlüsse: Kombo-Audio |
| Network | Intel Wireless-AC 9560 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium polymer |
| Keyboard illumination | Yes |
| Camera | 720p, Primary Camera: 1 MPix |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | 16.5 x 305 x 208 [mm], 1.19 [kg] |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














