Apple iMac Retina 27″ 2020 | i7
Intel Core i7-10700K |AMD Radeon PRO 5500| 16GB RAM | 1TB SSD
€ 799,00
Nicht vorrätig
ID 0080-1-2-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-4-1-2-1 Categories Apple, High-End Devices, PC
Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10700K 8 x 3.80- turbo bis zu 5.10GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | AMD Radeon PRO 5700 – 8GB GDDR6 |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 27,00 Zoll, 16:10, 5120 x 2880, spiegelnd-ja |
| Connections | 4x USB-A 3.0 (5Gb/s), 2x Thunderbolt 3, 1x 10GBase-T |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 5.0 |
| Camera | Webcam: 720p FaceTime HD |
| Operating system | Yes |
| Dimensions | 650x516x203mm |
| Screen size | From 18 inch |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













