Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon E5-1650 V3 6 ×3,50 GHz turbo bis zu 3.80GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro K4200 – 4GB GDDR5 (2xDisplayport, 1xDVI) |
| Hard disk | 500GB HDD, 256GB SSD |
| Connections | 8 x USB-A 3.0, 2 x USB-A 2.0 |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions | 169x432x445mm |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













