Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10610U 4 x 1.80 – turbo bis 4.90 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, 1 Docking Station Anschluss |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-V (10/100/1000/2500/5000MBit/s), Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth BT 4.1 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 0.9 MP |
| Screen | 13.30 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel FHD, IPS, spiegelnd: ja |
| Touch | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | 15.95 x 310.4 x 219 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















