Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10850H, 6x 2.70-5.10GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro RTX3000 – 6GB GDDR6 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 17.30 Zoll, 16:9, 1920 x 1080 FULL HD IPS, spiegelnd – nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: Combo, Helligkeitssensor |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000MBit/s), Intel Wireless-AC 9560 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam 720p |
| Screen size | 17 - 17.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe : 26.9mm x 398.4mm x 267.1mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin

















