Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Pentium Silver N6005 4 x 2.00GHz turbo bis 3.30GHz |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| RAM | 8GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Connections | 1 × HDMI, 1 × DisplayPort, 1 × USB-C , 4 × USB 3.1 Gen 1 (Typ-A), 2 × USB 2.0 (Typ-A), 1 × RJ-45 Ethernet, 1 × Kombinierter Audioanschluss |
| Dimensions and weight | 36mm x 182mm x 178mm Gewicht 1,2 kg |
| Network | Wi-Fi 6 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.1 |
| Operating system | Windows 11 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















