Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Ryzen 7 Pro 5750 8 x 2.30-turbo bis 4.70GHz |
| RAM | 32GB |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Graphics card | AMD Radeon |
| Connections | 1x USB-C 3.2, 3x USB-A 3.2, 2x USB-A 2.0, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4, 1x seriell, 1x RJ-45, Audio-Anschlüsse |
| Operating system | Windows 11 |
| Dimensions and weight | 17,9 x 18,3 x 3,6 cm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















