HP Z6 G4 WorkStation | 2 Prozessoren Xeon Gold|64 GB RAM 1,5 TB SSD|NVIDIA P5000-16 GB
Intel Xeon W-2133 | NVIDIA QUADRO P5000 -16GB | 16GB RAM | 3 x 512GB SSD
€ 1210,00
1 in stock
ID 0094-1-1-1-1-2-1-1-2-4 Categories High-End Devices, HP, PC
Description
| State | Starke-Gebrauchsspuren |
|---|---|
| Processor | 2xXEON GOLD 5122 8 x 3.6 GHz Turbo bis 3.7 GHz |
| RAM | 64GB |
| Graphics card | NVIDIA QUADRO P5000 -16GB |
| Hard disk | 3 x 512GB SSD |
| Connections | USB 3.1 / USB 3.0, USB-C, DisplayPort, LAN (Ethernet), Audio-Anschlüsse |
| Operating system | Windows 11 |
| Dimensions | Höhe 44.5 cm, Tiefe 46.5 cm, Breite 16.9 cm |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















