Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1135G7 4 x 2.40GHz turbo bis 4.20GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll, 1920 x 1080 Pixel, spiegelnd – nein |
| Connections | 2x USB 3.2 , 1x USB 3.2 , 1x HDMI 1.4 , Audio jack (3.5 mm) |
| Network | WLAN, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n, Bluetooth |
| Battery | Lithium Polymer |
| Camera | Webcam: 0,9 MP |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Breite: 30,69 cm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















