Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 , 4x 3.60-turbo up to 4.20GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 630 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Connections | 1x VGA, 2x DisplayPort, 6x USB-A 3.0, 2x USB-A 2.0, FireWire, 1x Gb LAN, 5x jack, card reader |
| Optical drive | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions and weight | height - 337.8 mm, width - 101.6 mm, depth - 394.5 mm, weight - 8 kg |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















