Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-4600U 2 x 2.10GHz -turbo bis 3.30GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 4400 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll, 2560×1440, spiegelnd – ja, TOUCH |
| Connections | 2x USB 3.0, 1x HDMI, 1x Mini DisplayPort |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0, |
| Battery | 45 Wh 8-Zellen-Lithium-Polymer |
| Camera | 1.3 Megapixel |
| Operating system | Windows 10 Pro 64-bit |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Fingerprint | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| SIM card | Yes |
| Touch | Yes |
| Dimensions and weight | 331 x 227 x 17.7 mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














