Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-4790, 4x 3.60-turbo up to 4.00GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 4600 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Connections | 1x VGA, 2x DisplayPort, 4x USB-A 3.0, 6x USB-A 2.0, 1x Gb LAN, 2x jack, 1x PS/2 keyboard, 1x PS/2 mouse |
| Optical drive | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions | 338x100x379mm |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













