Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 7200U 2 x 2.50 -turbo bis 3.10 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 12.30 Zoll 3:2, 2736×1824 IPS , Multi-Touch, Native Unterstützung für die Stifteingabe, spiegelnd: ja, abnehmbarer Bildschirm |
| Connections | 1 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, 1 Kensington Lock, Audio Ports: Audio Combo, Card Reader: MicroSD, 1 Fingerprint Reader, Brightness Sensor, Sensors: Accelerometer, Magnetometer, Gyroscope, Ambient light sensor. |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 47 Wh lithium-ion |
| Camera | Primary Camera: 8 MPix |
| Touch | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 12 - 12.9 inch |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 9.1 x 300 x 219.7 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














