Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Apple A12 |
| RAM | 3GB |
| Hard disk | 64GB |
| Screen | 7,9" Multi‑Touch Display, 2048 x 1536 Pixel |
| Connections | 3,5 mm Kopfhöreranschluss; Integrierte Stereo-Lautsprecher ; Ein/Aus – Standby; Hometaste/Touch ID Sensor; Zwei Mikrofone; Lautstärke; Fach für Nano‑SIM (Cellular Modelle); Lightning Connector |
| Network | WLAN (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | 7 Megapixel |
| Operating system | Yes |
| Screen size | < 10 inch |
| Touch | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe: 203,2 mm ; Breite: 134,8 mm ; Tiefe: 6,1 mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin

















