Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-7300U 2 x 2.60 -turbo up to 3.50 GHz, Kaby Lake |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel Graphics HD620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 12.30 inch 3:2, 1920 x 1280 pixels 188 PPI, 10-finger multitouch, native support for pen input, BOE06DC, IPS, reflective: yes, detachable screen |
| Connections | 1 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio ports: Headset/mic combo jack, Card Reader: MicroSD, Brightness Sensor, Sensors: Gyroscope, eCompass/Magnetometer, Accelerometer, Fingerprint Reader |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 42 Wh lithium polymer |
| Camera | Primary Camera: 8 MPix front-facing autofocus |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Touch | Yes |
| Dimensions and weight | 9.76mm x 292mm x 208.8mm |
| Keyboard illumination | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
















