Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-8250U 4 x 1.60 -turbo bis 3.40 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 128GB SSD |
| Screen | 12.50 Zoll, 16:9, 1366 x 768 Pixel 176 PPI, spiegelnd – nein |
| Connections | 3x USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1x VGA, 1x HDMI, 1x DisplayPort, Kombo-Audio |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM, Intel Dual Band Wireless-AC 8265, Bluetooth 4.2 |
| Battery | 51 Wh lithium-ion |
| Camera | Webcam 720p |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 12 - 12.9 inch |
| Dimensions and weight | height - 21.4 mm, width - 305.1 mm, depth - 211.3mm, weight - 1.362 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















