Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 9850H 6×2,60GHz -turbo bis 4,60GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce MX150 - 2GB GDDR5 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 inch, 1920 x 1080, FULL HD IPS mirroring-no |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, Audio Anschlüsse: 3.5mm, Card Reader: microSD |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000/2500/5000MBit/s), 802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 5.0 |
| Battery | 68 Wh, 4-cell |
| Camera | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions | 24.5 x 359 x 236 |
| SIM card | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













