Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-10400H 4 x 2.6 – 4.6 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | Nvidia GeForce MX150-2GB |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920×1080 FULL HD IPS/spiegelnd:nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: combined audio jack |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.0 |
| Battery | 68 Wh Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 0.9 MP |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 25 x 359 x 236 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















