Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-8650U 4 × 1.90GHz turbo bis 4.20GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll, 16:9, 1920 x 1080 FULL HD IPS, spiegelnd – ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5 combo, Card Reader: SD, Sensoren: gyrometer |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 60 Wh lithium polymer |
| Camera | Webcam: 720p, Primary Camera: 1 MPix |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Touch | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 20 x 306 x 211 Gewicht: 1.442 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














