Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10610U 4 x 1.8 GHz bis 4.9 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel, spiegelnd: nein |
| Connections | 4 USB 3.0 / 3.1 Gen1, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: combo headphone/microphone, Card Reader: microSD, Helligkeitssensor |
| Network | Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | HD 720p |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 16.8 x 321 x 212 Gewicht 1.548 kg |
| Keyboard illumination | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















