Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-7y75 2 x 1.30-turbo up to 3.60 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 615 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 inch 16:9, 3200 x 1800 IPS 3K, reflective: yes, touch |
| Connections | 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, 1 DisplayPort, audio connectors: 3.5 mm combo jack, card reader: microSD, , brightness sensor |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 46 Wh Lithium Polymer, 4-cell |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Camera | Webcam: 720p |
| Fingerprint | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Touch | Yes |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | 13.7 x 304 x 199 [mm], weight: 1.228 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














