Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-7700HQ 4 x 2.8 – turbo bis zu 3.8 GHz, |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce GTX 1050 – 4GB |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll 16:9, 3840×2160, spiegelnd- ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5mm combo, Card Reader: SD, Helligkeitssensor |
| Network | Killer Wireless-n/a/ac 1535 Wireless Network Adapter (b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth .1 |
| Battery | 97 Wh Lithium-Polymer |
| Camera | 720p |
| Keyboard illumination | Yes |
| Touch | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17 x 357 x 235 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














