Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core m7-6y75 2 x 1.20 GHz - turbo up to 3.10 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 515 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 inch 16:9, 3200 x 1800 IPS 3k mirroring: yes |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 Kensington Lock, audio ports: Headset jack (3.5 millimeter jack), 1 Fingerprint Reader, NFC |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000/2500/5000MBit/s), Intel Dual Band Wireless-AC 8260 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 40 Wh lithium ion |
| Camera | Webcam: 720p |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Fingerprint | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Touch | Yes |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | 15.7 x 310 x 210 mm, weight - 1.16 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















