Description
| State | Top Zustand |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 Pro 3700U 4 x 2.30GHz turbo bis 4.0 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | AMD Radeon RX Vega |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel, spiegelnd: nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, 1 Docking Station Anschluss, Audio Anschlüsse: Kombo-Audio |
| Network | Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBit/s), Realtek RTL8822BE Wireless LAN 802.11ac PCIe Adapter (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 50 Wh lithium ion |
| Camera | Webcam: 720p |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.7 x 310 x 229 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















