Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 125U 12 x 3.60 GHz – Turbo bis 4.30 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll 16:10, 1920 x 1200 Pixel 170 PPI, IPS, spiegelnd: nein |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB4 40 Gbps, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | 802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.3 |
| Battery | 56 Wh lithium polymer |
| Camera | Webcam: IR |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 15.9 x 300.1 x 215 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















