Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 PRO 7540U 6 x 3.2 – 4.9 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | AMD Radeon |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll 16:9, 1920 x 1200 Pixel, IPS, spiegelnd: nein |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB4 40 Gbps, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5 mm Audio |
| Network | MediaTek RZ616 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/ Wi-Fi 6E 6 GHz), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: 5 MP |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.9 x 323.6 x 214.7 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin

















