Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-6500 4x 3.20-turbo up to 3.60GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 530 |
| Hard disk | 500GB HDD |
| Connections | 2x DisplayPort, 1x USB-C 3.0, 6x USB-A 3.0, 4x USB-A 2.0, 1x Gb LAN, |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions | 170x274x338mm |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













