Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-9700T 8x 2.00-turbo bis 4.30GHz |
| RAM | 16GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 630 |
| Connections | 2x DisplayPort 1.2, 1x USB-C 3.1, 3x USB-A 3.1, 3x USB-A 3.0, 1x Gb LAN (Intel I219-LM) |
| Dimensions and weight | 17,5 x 17,5 x 4 cm – 1,3 kg |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac, 2×2, Intel 9560), Bluetooth 5.0 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















