Description
| State | Top Zustand |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1165G7 4 x 2.80GHz turbo bis 4.70GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 14 Zoll, 1920 x 1080 FULL HD, spiegelnd – nein |
| Connections | 1× USB-C 3.2 Gen 2, 3× USB-A 3.2 Gen 1, 1× HDMI 1.4b, 1× RJ-45 LAN, Kombi-Kopfhörer/Mikrofon |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: HD (720p) |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Dimensions and weight | Breite: 32,2 cm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















