Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 1145G7 4x 2.6 – 4.4 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 16:9, 1920 x 1080 IPS /spiegelnd-nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 DisplayPort, Audio Anschlüsse: 3.5mm, USB-C |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1 |
| Battery | 48 Wh Lithium-Ion mit 3 Zellen |
| Camera | Webcam 720p |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 19.9 x 359 x 234 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin

















