Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-7500T 4x 2.70-turbo bis 3.30GHz |
| RAM | 8GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel HD Graphics 630 |
| Connections | 6 USB 3.1: 2 vorn (einschließlich 1 Anschlusses mit Schnellladefunktion), 4 hinten |
| Dimensions and weight | 177,04 x 34,29 x 174,75 mm Systemgewicht 1,21 kg |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.2 |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














