Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon E5-1650 V4 6×3,60 GHz (turbo bis zu 4.00GHz) |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro P4000-8GB GDDR5 (4xDisplayport) |
| Hard disk | 900GB HDD, 256GB SSD |
| Connections | 8 x USB-A 3.0, 2 x USB-A 2.0 |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions | 169x432x445mm |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin













