Lenovo ThinkPad P1 G5 | 32GB 1TB | Nvidia RTX A4500-16GB
Intel Core i7-12800H | Nvidia RTX A4500-16GB| 32GB RAM | 1TB SSD
€ 1510,00
1 in stock
ID 0062-2-1-1-4-2-1-1-1-1-3-1-1-1-4 Categories High-End Devices, Laptops, Lenovo
Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-12800H 14 x 1.80 – turbo bis zu 4.80 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | Nvidia RTX A4500-16GB |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 16.00 Zoll 16:10, 2560×1600 Pixel , spiegelnd: nein |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | 802.11 a/b/g/n/ac/ax (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.2 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: IR |
| Operating system | Windows 11 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 16 – 16,9 Zoll |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.7 x 359.5 x 253.8 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















