Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-6820HQ 4 x 2.7 GHz Turbo bis 3.6 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | NVIDIA QUADRO M1200 4GB GDDR5 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920×1080 IPS, spiegelnd – nein |
| Connections | 1 Express Card 34mm, 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 USB 3.1 Gen2, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, 1 Docking Station Anschluss, Audio Anschlüsse: 3.5 mm Audio, Card Reader: 4-in-1 (MMC, SD, SDHC, SDXC) |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac, 2×2, Intel 8265), Bluetooth 4.2 |
| Battery | Lithium-Polymer, Wechselbar |
| Camera | Webcam 720p |
| Dimensions and weight | 377.4mm x 252.3mm x 24.5-29.4mm |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















