Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-8550U 4 x 1.70 -turbo bis 3,60 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Nvidia GeForce MX150 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920×1080, FULL HD, spiegelnd-nein |
| Connections | 3x USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1x USB 3.1 Gen2, 1x Thunderbolt, 1x HDMI, 1x Kensington Lock, 1x Docking Station Anschluss, Kombo-Audio |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-V (10/100/1000/2500/5000MBit/s), Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam 720p |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Dimensions | Height - 20.2 mm, Width - 365.8 mm, Depth - 252.8 mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















