Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-9850H 6 x 2.60GHz turbo bis 4.5GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce GTX 1650 with Max-Q Design 4 GB |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920×1080 FHD, spiegelnd – nein, matt |
| Connections | 2x USB 3.0, 2x Thunderbolt 3, 1x HDMI, 1x Lenovo Ethernet Extension Gen1 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | HD 720p |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX200 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 18.4 x 362 x 246 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














