Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10750H 6 x 2.60GHz turbo bis 5.00GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti – 4GB GDDR6 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 16:9, 1920 x 1080, FULL HD, spiegelnd – nein |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.1, LTE |
| Battery | Lithium-Ion, wechselbar |
| Camera | Webcam: HD 720p |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 18.4 x 362 x 246 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














