Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-8650U 4 x 1.90 GHz turbo bis 4.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 13.00 inch 3:2, 3000 x 2000 pixel, reflective - yes |
| Connections | 2 Thunderbolt, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac, Intel 8265), Bluetooth 4.2 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Front 2.0 MP, Rear 8.0 MP |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Touch | Yes |
| Dimensions and weight | 8.9mm x 304mm x 225.6mm Weight - 1.27 kg |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| SIM card | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














