Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-8365U; 4 x 1.60 – turbo bis 4.10 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll 1920×1080 IPS, spiegelnd: ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-V (10/100/1000MBit/s), Intel Wireless-AC 9560 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 5.0 |
| Battery | 51 Wh lithium-ion |
| Camera | Webcam: 720p mit ThinkShutter & Infrarot |
| Touch | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 15.5 x 323 x 218 Gewicht 1.348 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














