Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-5200U; 2x 2.20 – turbo bis 2.70 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 5500 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 12.50 Zoll 16:9, 1920 x 1080 IPS , spiegelnd: ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 docking station port, Audio ports: combined headphone/microphone jack, Card reader: 4-in-1 card reader |
| Network | Intel Wireless-AC 7260 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5) |
| Battery | 48 Wh lithium polymer, 4 cells |
| Camera | 1 megapixel |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 19.3 x 316.5 x 221 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Stylus | Yes |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















