Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon E3-1226 V3 4x 3.3GHz, up to 3.9GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD P4600 |
| Hard disk | 180GB SSD |
| Connections | Power Button Audio Jacks, SD Card Reader, 6 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Intel Network Port, COM Port, VGA Port (Intel IGP), |
| Optical drive | Yes |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 175.26 mm x 429.26 mm x 424.18 mm Weight - 13 kg |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














