Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10700T , 8 x 2.90-turbo bis 4.80 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Nvidia Quadro P620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Connections | USB 3.2 Gen 2 Typ-A , USB 3.2 Gen 1 Type-C,DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Netzwerk/LAN (RJ-45), 4 x Mini DisplayPort |
| Operating system | Windows 11 |
| Dimensions | 37 × 182,9 × 179 mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















