Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1065G7 4 x 1.30GHz turbo bis 3.90 GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | Intel® Iris Plus Graphics G7 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 15.00 Zoll, 2496 x 1664 Pixel, spiegelnd: ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 DisplayPort, 1 Docking Station Port, Audio Connections: 3.5 mm combo, Brightness Sensor |
| Network | Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6), Bluetooth 5 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: HD 720p |
| Touch | Yes |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Color | Black |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions and weight | 308 mm x 223 mm x 14.5 mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin



















