Microsoft Surface Laptop 7 13″ | Ultra 7 32GB
Intel Core Ultra 7 | Intel Arc |32GB RAM|512GB SSD
€ 1160,00
1 in stock
ID 0036-1-3-3-2-1-2-1-3-1-4 Categories High-End Devices, Laptops, Microsoft
Description
| State | Top Zustand |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 16 x 3.8 – 4.8 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | Intel Arc |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 13.80 Zoll 3:2, 2304 x 1536 Pixel, spiegelnd: ja |
| Connections | 1 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB4 40 Gbps, USB-C Power Delivery (PD), 2 DisplayPort, Audio Anschlüsse: 3.5 mm Stereo, Helligkeitssensor |
| Network | Qualcomm FastConnect 7800 (b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/ Wi-Fi 6E 6 GHz be = Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: 1080p + IR |
| Operating system | Windows 11 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.5 x 301 x 220 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















