Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 PRO 4650U 6 x 2.1 – 4 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | AMD Radeon RX Vega |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel 166 PPI, IPS LED, spiegelnd: nein |
| Connections | 4 USB 3.0 / 3.1 Gen1, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5mm, |
| Network | Intel Wi-Fi 6 AX200 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.0 |
| Battery | 53 Wh Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 720p |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.9 x 307.8 x 204.6 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














