HP ZBook Studio 15 G8 | 32GB 1TB Nvidia RTX
Intel Core i7-11850H | NVIDIA RTX A2000 | 32GB RAM | 1TB SSD
€ 760,00
1 in stock
ID 0082-1-1-2-2-3 Categories High-End Devices, HP, Laptops
Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-11850H 8 x 2.50GHz turbo bis 4.8Ghz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA RTX A2000-4GB |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll 16:9, 1920×1080 Pixel, spiegelnd: ja, |
| Connections | 1 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 3 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5 mm combo |
| Network | Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.2 |
| Battery | 83 Wh lithium polymer |
| Camera | Webcam: 720 |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Charging cable | Yes |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 18 x 354 x 235 |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














