Description
| State | Small traces of use |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 PRO 5650U 6 x 2.30GHz turbo do 4.20GHz |
| RAM | 16GB |
| Graphics card | AMD Radeon |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 USB 4.0 40 Gbps, 2 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 1 HDMI, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, 1 Docking Station Port, Audio Connections: 3.5 mm Stereo, 1 SmartCard |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-V (10/100/1000/2500/5000MBit/s), Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth BT 4.1 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 1080p |
| Screen | 13.30 Zoll 16:10, 1920 x 1200 Pixel spiegelnd: nein |
| Operating system | Windows 11 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 18.2 x 305.8 x 217.1 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















